Kolay. Doğru. Objektif.
​​​​​​​Bir dizi kapsamlı klinik çalışma sayesinde Nevisense, başka hiçbir yöntem veya cihazda bulunmayan doğru ve objektif teşhis bilgileri sağladığını kanıtlamıştır. Sonuç, potansiyel olarak daha az kaybolan melanomlara ve gereksiz eksizyonların azalmasına neden olan daha bilinçli klinik kararlardır.
Nevisense prosedürü, doktorların normal hasta akışına kolayca uyar. Sonuç vermesi zaman alabilen patolojiyle karşılaştırıldığında Nevisense, bakım noktasında doktora derhal tanı bilgileri sağlar.
NASIL ÇALIŞIR
HASTALAR İÇİN
Eşsiz Tamamlayıcı Bilgi
Nevisense, doktorlara belirsiz durumlarda ek bilgi sağlayan, şüpheli lezyonların benzersiz bir EIS analizi sunar. Belirsiz klinik veya tarihsel melanom belirtileri olan kutanöz lezyonlar için, doktorlara eksize edilme kararından önce görsel muayeneyi tamamlayıcı olarak daha fazla bilgi edinmelerine izin verir.
Teşhis doğruluk
Nevisense, 4.000'den fazla lezyonu olan ardışık üç çalışmada malign melanomun saptanmasında kanıtlanmış bir teşhis doğruluğuna sahiptir. Toplam 2.400 lezyondan daha fazla dahil olan önemli bir çalışmada Nevisense sistemi, hedef popülasyonda% 97'lik bir duyarlılığa ulaşmıştır. Ayrıca, gereksiz biyopsilerin potansiyel olarak azaldığını gösteren, malign melanomun klinik şüphesi olan lezyonlarda% 38 kanıtlanmış bir özgüllüğü vardır.
Objektif analiz
Dermoskopi veya çıplak gözle olsun, görsel muayene doğal olarak özneldir. Nevisense, hekimlerin uzmanlıklarını hücresel özelliklerin objektif bir analizi ile tamamlamasını sağlar, böylece zor veya sınırda olan durumlarda daha bilinçli sonuçlara yol açar.
Kolay prosedür