KLİNİK AVANTAJLARI

The diagnostic challenge

Dermatologların çoğu, bugünün görsel inceleme yöntemlerinden emindir. Bununla birlikte, literatür, dermoskopili olan veya olmayan kutanöz melanomun klinik tanısının doğruluğunun% 100'den uzak olduğunu göstermektedir.

Bu belirsizliğin sonuçları iki katlıdır. Bir yandan, hayati tehlike arz eden melanom kaçırılabilir. Diğer yandan, güvenlik önlemi olarak, iyi huylu lezyonlar gereksiz yere eksize edilir.

Nevisense ile bu sorun, sınav sürecini daha güvenli ve doğru tanılara götüren güvenilir, objektif bilgilerle tamamlayarak ele alınır.

Nevisense çözümü

 

Nevisense ile SciBase, malign melanomun tespitinde doğruluğu artırmak için yenilikçi bir yöntem geliştirmiştir. Cilde zararsız bir elektrik sinyali olarak uygulanan Elektriksel Empedans Spektroskopisini (EIS) kullanan Nevisense, doktorun düzenli klinik değerlendirmelerini tamamlayan şüpheli lezyonların güvenilir ve objektif bir analizini yapabilir.

Kullanım amacı

Nevisense EIS işlevselliğinin melanomun bir veya daha fazla klinik veya tarihi özelliği olan kutanöz lezyonlarda kullanılması amaçlanmıştır. Nevisense, hasta için en uygun eylem hakkında karar vermeden önce ek bilgi elde etmek için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Melanomun klinik teşhisini doğrulamak için Nevisense kullanılmamalıdır.

Nevisense EIS işlevselliği yalnızca cilt kanserinin klinik tanısında eğitimli tıbbi uzmanlar tarafından kullanılmak içindir. Nevisense sonucu, genel klinik değerlendirmenin bir unsurudur. Nevisense'in çıktısı, en uygun eylem hakkında karar vermeden önce ek bilgi almak için melanomun klinik ve tarihsel belirtileri ile birlikte kullanılmalıdır.Nevisense EIS işlevselliği yalnızca cilt kanserinin klinik tanısında eğitimli tıbbi uzmanlar tarafından kullanılmak içindir. Nevisense sonucu, genel klinik değerlendirmenin bir unsurudur. Nevisense'in çıktısı, en uygun eylem hakkında karar vermeden önce ek bilgi almak için melanomun klinik ve tarihsel belirtileri ile birlikte kullanılmalıdır.

Nevisense View işlevselliği dokümantasyon içindir, tanı amaçlı değildir.

Sistem ayrıca genel olarak derinin elektrik empedansının ölçülmesinde araştırma amacıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Araştırma ölçümleri, invaziv olmayan ve mikro invaziv (spike) elektrotlarla da yapılabilir.

NEDEN NEVISENSE

Melanomun invazif olmayan tespitinde bir atılım

Nevisense, malign melanomun görsel olmayan tespiti için dünyanın ilk objektif tanı destek aracıdır. Epidermis ve dermisteki kesin elektriksel ölçümleri toplayarak ve analiz ederek, başka hiçbir yöntemle bulunmayan güvenilir bilgi sağlar. Tek bir basit prosedürle, eksizyondan önce şüpheli lezyonları objektif olarak değerlendirmenize olanak sağlar.